Maturitné poháre - gravírovanie, pieskovanie, poháre na stužkovú

Maturitné poháre na stužkovú

Žiadna stužková sa nezaobíde bez maturitných pohárov (pohárov na stužkovú). Využite naše akcie a zľavy a vyberte si pohár podľa vašich predstáv. Vybratý pohár vám vygravírujeme podľa požiadaviek (meno, trieda, škola, roky štúdia, dátum stužkovej, ...)

Chceli by ste pieskovanú stopku alebo vygravírovaný dátum vašej stužkovej na podstavec pohára? A čo tak vlastný obrázok? Potom ste u nás správne!

Čaše

Gravírované čaše pre triednu/ho, krstnú/ho, riaditeľa/ku, zástupkyňu/cu, kuchára/ku, školníka, ...

Vázy

Buďte originálni s darčekom pre triednu. Dajte si vygravírovať jedinečné poďakovanie alebo veršík a na opačnú stranu všetky mená žiakov. Nezabudnuteľná spomienka na najlepšiu triedu.

Vzory pieskovaných podstavcov

Ozdobte si pohár obrázkom z našej ponuky

Ozdobte si pohár so Swarovski krištáľom

Poctivý keramický džbán - glazúrovaný

Džbán je mimo iného vhodný aj ako dar, na rozlievanie vína, či iných nápojov alebo ako pozornosť za triedu. Môže si ho objednať trieda alebo jednotlivec, alebo pedagogický zbor v akomkoľvek množstve.

 

 

 

 

 

* cena platí pri akciovej ponuke a pri zaslaní záväznej objednávky s úhradou zálohy najneskôr do 31.6.2024. Pre aktuálne ceny a akcie pozri náš cenník. Doprava pohárov je realizovaná osobne našim pracovníkom priamo do školy a účtovaná podľa aktuálneho cenníka. Poplatok za dodatočné zmeny v objednávke je 5€. Poplatok sa neúčtuje v prípade iniciovania zmeny z našej strany. V prípade, že máte stužkovú v septembri, alebo v októbri, je nutné zaslať objednávku a uhradiť zálohu do 31.7.2024, aby sme vám ju včas vyrobili a doručili. Po tomto termíne je možné poháre vyrobiť len s expres príplatkom.

Akciová cena na pohár Esprit s menom na dozvuky platí iba pri objednaní spolu s iným typom pohárov pre celú triedu. Inak platí podľa bežnej ceny.

 

Ponuka skla a keramiky len do vypredania zásob!