Maturitné poháre - gravírovanie, pieskovanie, poháre na stužkovú

Maturitné poháre na stužkovú

Žiadna stužková sa nezaobíde bez maturitných pohárov (pohárov na stužkovú). Využite naše akcie a zľavy a vyberte si pohár podľa vašich predstáv. Vybratý pohár vám vygravírujeme podľa požiadaviek (meno, trieda, škola, roky štúdia, dátum stužkovej...)

Chceli by ste pieskovanú stopku alebo vygravírovaný dátum vašej stužkovej na podstavec pohára? A čo tak vlastný obrázok? Potom ste u nás správne!

Čaše

Gravírované čaše pre triednu/ho, krstnú/ho, riaditeľa/ku, zástupkyňu/cu, kuchára/ku, školníka...

Vázy

Buďte originálni s darčekom pre triednu! Dajte si vygravírovať jedinečné poďakovanie alebo veršík a na opačnú stranu všetky mená žiakov. Nezabudnuteľná spomienka na najlepšiu triedu.

Vzory pieskovaných podstavcov

Ozdobte si pohár obrázkom z našej ponuky

Ozdobte si pohár so Swarovského krištáľmi

Poctivý keramický džbán - glazúrovaný

Džbán je mimo iného vhodný aj ako dar, na rozlievanie vína, či iných nápojov alebo ako pozornosť za triedu, alebo školu. Môže si ho objednať trieda alebo jednotlivec, alebo pedagogický zbor v akomkoľvek množstve.

* cena platí pri akciovej ponuke a pri poslaní záväznej objednávky a úhrade zálohy  najneskôr do 30.11.2020 (pri objednávke do 180€ je záloha 50€, nad 180€ je záloha 100€). Pre aktuálne ceny a akcie pozri náš cenník. Doprava pohárov je realizovaná priamo do školy a účtovaná podľa aktuálneho cenníka. Poplatok za dodatočné zmeny v objednávke je 5€. Poplatok sa neúčtuje v prípade iniciovania zmeny z našej strany.

Ponuka skla a keramiky len do vypredania zásob!