Akcie

MAXI stužkový balík len za 1,89 €/žiak*

 

Stužkový balíček A len za 1€/žiak: grafické spracovanie a úpravy, pozvánky pre učiteľov, pergameny pre celú triedu, pamätníčková knižka pre triedneho/u, osobné doručenie, 30% ZĽAVA na tablo.

Stužkový balíček B len za 1€/žiak: grafické spracovanie a úpravy, skladacie pamätníčky pre celú triedu, pamätníčková knižka pre triedneho/u, osobné doručenie, 30% ZĽAVA na tablo.

 Chceš vedieť, prečo práve OZNAMKÁ či STUŽKY od nás?

Pozri tu a porovnaj Kvalita oznamiek Kvalita stužiek

Je to HLAVNE  O KVALITE.

 

* Maxi stužkový balíček (MSB) platí pri objednaní min. 30ks oznamiek/žiak a pri rezervovaní akcií a zliav emailom a uhradenej zálohe najneskôr do 30.6.2024 podľa aktuálneho cenníka. V prípade objednania do 30ks oznamiek/žiak, cena Maxi stužkového balíka je 1,99 €/žiak. Pri akcii 2 oznamka za cenu 1 je minimálny počet oznamiek z každého druhu je 500ks (Počty kusov jednotlivých druhov sa nespočítavajú). Cena pre všetky objednané oznamká je v závislosti od počtu kusov oznamka s vyšším počtom - teda podľa toho lacnejšieho. Doručenie ZDARMA  je pri objednaní nad 1.800 ks oznamiek do 30.6.2024.

** podmienkou grafického spracovania návrhu oznamka zdarma je aj následná tlač našou firmou. Pokiaľ nebude naša firma realizovať následnú tlač, účtujeme za spracovanie návrhu a objednávky sumu 50€. Pri personalizovaných oznámeniach sa účtuje príplatok podľa aktuálneho cenníka.

Cena oznamka sa odvíja hlavne od počtu kusov daného návrhu v štandardnom rozmere R klasické 160x54mm podľa aktuálneho cenníka. Pre presné ceny a podmienky viď aktuálny cenník.

Pri objednaní si niektorého zo stužkových balíčkov JE POTREBNÉ vypísať všetky položky, ktoré si želáte dodať zo stužkových balíkov do objednávky na stužky. Podmienkou objednania balíka nie je výber všetkých položiek! V prípade neuvedenia jednotlivých položiek zo stužkových balíkov tieto nebudú dodané. Výmena položiek v rámci stužkových balíkov za položky mimo stužkového balíčka nie je možná!

*  Akcia "50% oznamiek naviac ZDARMA" sa pripočíta k objednanému množstvu. Príklad: pri objednaní napr. 500ks oznamiek získaš spolu 750ks oznamiek ale platíš len 500ks oznamiek (napr. objednáš a zaplatíš 500ks a dostaneš 750ks, objednáš a zaplatíš 1 000ks, dostaneš 1 500ks). Akcia platí do 31.1.2024.