Maturitné stužky a šerpy

 

Vyberte si najkvalitnejšie vyšívané stužky! Neodmysliteľnou súčasťou stužkovej sú samozrejme maturitné stužky. Maturitné stužky budete nosiť niekoľko mesiacov a určite chcete, aby stále vyzerali dobre, boli trvácne, nepárali sa a písmenká sa nešúpali.

Preto zabudni na staré nekvalitné maturitné stužky na stužkovú a objednaj si naše vyšívané  so zľavou 15-21%! 

Pozri, aký je rozdiel STUŽIEK od nás a od konkurencie

 

Vyšívané maturitné stužky 

 

 

 

K tomu všetkému patria aj vyšívané maturitné stuhy na dvere s mašľou (dĺžka stuhy cca 4 m) a maturitná stuha na triednu knihu s mašľou (dĺžka cca 110 cm). Všetky maturitné stuhy môžu byť vyšité podľa vášho priania.

Taktiež si môžete objednať pekný saténový vankúšik / podložka pre stužky na stužkovú slávnosť (rozmer cca 40 x 30 cm), ako aj vosk na pečatenie triednej knihy.

Pre ostatné doplnky pre vašu stužkovú (pamätníčky, pergameny, pozvánky pre profesorov či tablá), klikni na DOPLNKY STUŽKOVEJ 

 

* cena platí pri akciovej ponuke a pri objednaní  najneskôr do 31.4.2020. Pre aktuálne ceny a akcie pozri náš cenníkPoštovné a balné/osobné doručenie do školy je zdarma iba v prípade súčasného objednania a doručenia oznamiek u Maturitného oznamka a to v minimálnom počte 600ks oznamiek. Pri počte do 600ks alebo v prípade neobjednania oznamiek, je poštovné a balné/osobné doručenie do školy vo výške 5,90€. V prípade doručenia na inú adresu ako školy, dodatočne účtujeme dovoz 5€.