Maturitné stužky a šerpy

Neodmysliteľnou súčasťou stužkovej sú samozrejme maturitné stužky. Maturitné stužky budete nosiť niekoľko mesiacov a určite chcete, aby stále vyzerali dobre, boli trvácne, nepárali sa a písmenká sa nešúpali.

Vyberte si najkvalitnejšie vyšívané stužky!

Preto zabudnite na staré nekvalitné maturitné stužky na stužkovú a objednajte si naše kvalitne vyšívané v MAXI balíčku až s 31% zľavou do 30.6.2024!

Pozrite, aký je rozdiel STUŽIEK od nás a od konkurencie Kvalita stužiek

Odmeňte triedneho/triednu za všetky roky, ktoré bojovali statočne spolu s vami.

  • Kvalitne vyšívané na saténovej stuhe
  • Konce zaletované proti páraniu
  • Zaviazané a zašité proti rozväzovaniu
  • S prišitým zapínacím špendlíkom (ak je len napichnutý, ako si stužku pripnete na odev?)

 

Vyšívané maturitné stužky

Šerpy

Šerpy môžete mať klasické alebo už aj v iných verziách. Ktorú si vyberie vaša trieda? 

Stuhy na dvere

K tomu všetkému patria aj vyšívané maturitné stuhy na dvere s mašľou (dĺžka stuhy cca 4 m) a maturitná stuha na triednu knihu s mašľou (dĺžka cca 110 cm). Všetky maturitné stuhy môžu byť vyšité podľa vášho priania.

Taktiež si môžete objednať pekný saténový vankúšik / podložku pre stužky na stužkovú slávnosť (rozmer cca 40 x 30 cm), ako aj vosk na pečatenie triednej knihy.

Vankúšiky v rôznych farbách

Pre ostatné doplnky pre vašu stužkovú (pamätníčky, pergameny, pozvánky pre profesorov či tablá), kliknite na DOPLNKY STUŽKOVEJ. 

* akciová cena platí pri akciovej ponuke a pri objednaní  najneskôr do 30.6.2024 pre triedy končiace v školskom roku 2024/2025. Pre aktuálne ceny a akcie pozri náš cenník. Poštovné a balné/osobné doručenie do školy je vo výške 5,90€. V prípade doručenia na inú adresu ako adresu školy, dodatočne účtujeme dovoz 5€.