Kód triedy* (mesto-škola-trieda v tvare napr. TN-SPŠ-4A) Číslo návrhu oznamka* Klasické oznamko/ tvar výseku č.* Písmo (prázdne políčko=pôvodné písmo na oznamku) Počet žiakov v triede* Počet kusov - (min. 300ks!, bežne 50ks/žiak)* Špecifické požiadavky Individuálny rozmer oznamka Oznamko si želáme 3-stranové 4-stranové alebo skladanie knižka image image Fotka do oznamka Máme záujem o rezerváciu ZĽAVY na TABLO* (objednávku stačí zaslať do 31.1.2024)
TEXT NA OZNAMKÁ image Úvodná strana* (napr. 4.A, oktáva, Gymnázium, SPŠ, 2019-2023..) Ad revidendum 2028 alebo Vlastný názov pre Ad revidendum 2028 Motto 1, výroky učiteľov/žiakov, vlastný text. (Poradie pri viacerých hláškach je potrebné číslovať)* image Motto 2, výroky učiteľov/žiakov, vlastný text (Poradie pri viacerých hláškach je potrebné číslovať)* Motto nad fotku* Dátum a miesto stužkovej* Iné pomenovanie/funkcia vedenia školy titul, meno, priezvisko* Riaditeľ / Riaditeľka školy* Zástupca / Zástupkyňa školy Triedny / Triedna učiteľ/ ka* Majstri OV Menný zoznam* Mená napísať abecedne alebo v poradí, v akom si ich želáte na oznamku. Ostatné poznámky k oznamku
ÚDAJE O TEBE Meno a Priezvisko * PSČ * Kontaktný telefón* Ulica * Mesto * Kontaktný email *
ÚDAJE O ŠKOLE Názov * Mesto * Ulica * PSČ * Ako ste sa o nás dozvedeli? * povinný údaj Prečítal (a) som si obchodné podmienky aj cenníky, rozumiem im a akceptujem ich OBJEDNÁVKA OZNAMKA Krstná mama AKCIE A BALÍČKY* zisti číslo zisti číslo viac o balíčku ( v prípade vlastného návrhu = vlastný návrh) Váš názov pre tých, čo prepadli/odišli ( Finálny počet môžete bezplatne upraviť do záväzného schválenia do tlače.) Mená BEZ číslovania! oddelené len ENTEROM! a BEZ čiarok! (Všetky texty prosím vyplňte gramaticky správne a tak, ako si ich želáte mať na oznamku – vrátane diakritiky!)

Grafické spracovanie oznamka je ZDARMA len v prípade, pokiaľ je tlač návrhu realizovaná našou firmou.  Cena oznamka sa odvíja predovšetkým od počtu kusov, veľkosti, prípadne od požiadavky na iný tvar oznamka ako je klasická RYHA 160x54mm s lepenou fotkou či rôznych špeciálnych efektov. Viď aktuálny cenník

Súhlas so spracovávaním osobných údajov Druhý stĺpec Prvý stĺpec

(v zmysle článku 7 ods. 1 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) 2016/679 (GDPR), dávam svoj súhlas spoločnosti RF Studio, s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v rozsahu (meno, priezvisko, telefónne číslo, adresa, email, fotografia na vymedzené účely:

Newsletter ( ziskajte ZDARMA katalóg a najvyššie zľavy a akcie ) Fotografie ( získate možnosť bezplatnej prezentácie vašich oznamiek či tabiel na našom webe a FB ) Marketing ( získate možnosť získať oznamká zdarma a špecializované ponuky ) Účasť na výhernom systéme ( môžete vyhrať rôzne ceny a dodatočné zľavy v súťažiach a žrebovaniach ) * doplatok objednávky sa platí až pri doručení. Pre získanie akcií a zliav a pre samotnú tlač je potrebné uhradiť len zálohu. Text v prípade 4 stranového oznamka (napríklad motto, výroky, a pod.) Text v prípade 4 stranového oznamka (napríklad motto, výroky, a pod.)